Numer produktu: 51245
GTIN/EAN: 4250390882465
| Ilość | Cena jednostkowa |
|---|---|
| Do 1 | 35,22 €* |
| Od 2 | 33,08 €* |
Over 30 available
Natychmiast dostępny, czas dostawy 2 - 3 days(1)
• Ochrona przed suchobiegiem w zestawie
• Start przy 1,5 bara ciśnienia roboczego
• Do pomp, hydroforów i kompresorów
• Do 1,1 kW lub ze stycznikiem do 380 V
• Niskie zużycie energii w trybie czuwania
Informacje dot. produktu "Wiltec Wyłącznik ciśnieniowy SKD-3 z kablem 230 V jednofazowy maks. 10 bara sterowanie pompą do hydroforu domu, kompresorów i studni"
Wyłącznik ciśnieniowy do hydroforu z ochroną przed suchobiegiem
Niezawodne sterowanie ciśnieniem w instalacjach wodnych wymaga zastosowania solidnych i bezpiecznych komponentów. Wyłącznik ciśnieniowy SKD-3 marki Wiltec to urządzenie przeznaczone do automatycznego zarządzania pracą pomp, hydroforów i kompresorów w systemach domowych i półprzemysłowych. Dzięki inteligentnej kontroli ciśnienia oraz zintegrowanemu zabezpieczeniu przed suchobiegiem, presostat do hydroforu skutecznie chroni instalację przed uszkodzeniem.
Presostat do pompy wody z możliwością rozbudowy
Urządzenie jest przystosowane do pracy z pompami jednofazowymi o mocy do 1,1 kW. W przypadku pomp o większej mocy zaleca się zastosowanie dodatkowego zabezpieczenia lub przekaźnika mocy. Istnieje także możliwość sterowania pompami trójfazowymi 380/400 V przy użyciu odpowiedniego stycznika mocy. To czyni wyłącznik niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem.
Solidna budowa i wysoka niezawodność
Część hydrauliczna wyposażona została w zawór blokujący, element reagujący na przepływ, wtryskany korpus z tworzywa sztucznego, membranę, sprężynę ciśnieniową oraz zawór bezpieczeństwa zapobiegający wyciekom. Całość zaprojektowana została z myślą o długiej eksploatacji i bezawaryjnym działaniu.
Elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy odporny na warunki pracy
Obudowa o właściwościach samogasnących jest wodoszczelna, co chroni płytę elektroniczną z izolowanymi ścieżkami. Każdy egzemplarz jest indywidualnie testowany. Warystor zabezpiecza układ przed skokami napięcia, a energooszczędna praca w trybie czuwania zwiększa opłacalność użytkowania.
Pliki do pobrania
Instrukcja obsługi: Wiltec Wyłącznik ciśnieniowy SKD-3 z kablem 230 V jednofazowy maks. 10 bara sterowanie pompą do hydroforu domu, kompresorów i studni Instrukcje bezpieczeństwa
Uwagi ogólne
Przed pierwszym użytkiem należy przeczytać i przestrzegać instrukcji obsługi i instrukcji bezpieczeństwa.
To urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez osoby (w tym dzieci) o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub umysłowych, lub nieposiadające doświadczenia i/lub wiedzy, chyba że będą one nadzorowane lub zostaną poinstruowane w zakresie korzystania z urządzenia przez osobę odpowiedzialną za ich bezpieczeństwo.
Dzieci powinny być nadzorowane, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem.
Właściwe użytkowanie
Przełączników ciśnieniowych należy używać wyłącznie w zatwierdzonych zastosowaniach i określonych zakresach ciśnienia. Nie nadaje się do substancji żrących ani cieczy łatwopalnych lub wybuchowych.
Przestrzeganie maksymalnych limitów ciśnienia
Aby uniknąć uszkodzeń i zagrożeń, nigdy nie należy przekraczać określonych maksymalnych limitów ciśnienia roboczego.
W przypadku systemów o wysokim ciśnieniu należy zainstalować odpowiednie nadciśnieniowe urządzenie zabezpieczające.
Niebezpieczeństwo porażenia prądem
Nigdy nie należy podnosić, transportować ani mocować urządzenia za kabel zasilający.
Należy upewnić się, że połączenia elektryczne i kable są wodoszczelne, aby zapobiec zwarciom.
Jeśli kabel lub wtyczka są uszkodzone z powodu czynników zewnętrznych, nie wolno ich naprawiać! Kabel należy wymienić na nowy.
Nie należy przekraczać maks. dopuszczalnego obciążenia prądowego i napięciowego przełącznika ciśnieniowego.
Producent
WilTec Wildanger Technik GmbH
- Wilhelm-Lexis-Str. 8
- 52249 Eschweiler
- DE
service@wiltec.info
Umwelt & Entsorgung
Elektro- und Elektronikgeräte dürfen nicht über den Hausmüll entsorgt werden. Weitere Informationen zur Rückgabe und Entsorgung von Altgeräten finden Sie in unseren .
Properties "Wiltec Wyłącznik ciśnieniowy SKD-3 z kablem 230 V jednofazowy maks. 10 bara sterowanie pompą do hydroforu domu, kompresorów i studni"
| Anschlüsse: | 32,89–33,25 mm (1 Zoll) AG |
|---|---|
| Ciśnienie robocze: | 1.5 Bar |
| Druck: | max. Betriebsdruck 10 bar Startdruck 1,5 bar |
| Druckschalter / Pumpensteuerung: | Für Pumpen bis 1,1 KW Nennleistung Manometer 1 - 12 bar / 1-170 psi Stromstärke max. 10 A |
| Gwint przyłącza: | 32.89 Millimeter |
| Gwint wewnętrzny: | 32,89 mm (1") |
| Główny materiał: | polipropylen (PP) |
| Kolor: | czarny |
| Maks. ciśnienie (bar): | 10 Bar |
| Maks. prąd znamionowy: | 10 A |
| Maks. temperatura: | 60 °C |
| Min. temperatura: | 0 °C |
| Napięcie sieciowe/częstotliwość (V~/Hz): | 220–240 V / 50 Hz |
| Rodzaj produktu: | przełącznik ciśnienia |
| Selbstaktivierungszeit (s/4m): | 0 |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Wymagana bateria: | Nie |
| Wymiary: | 135 x 123 x 235 mm |












